.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
kug vs delagano 33333o
Registruj se da vidis ceo Forum !!!
DeLaGaNo admin tim...
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 kug vs delagano

Ići dole 
+4
veljasef
Sin.uny.lep.
PerfectCoc@inE
CHv2_D_gej
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 4:10 pm

Ako hocete danas u 18h ili malo kasnije cw. Mi cemo u 18h biti u igraonici, tako da mozemo u 18h da igramo, a mozemo i posle prvog odigranog CW-a,a to ne znam tacno vreme kada ce biti, ali eto recimo oko 19:20h.
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 5:47 pm

Oćemo u 18 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sin.uny.lep.
Veoma aktivan član !!!
Sin.uny.lep.


Broj poruka : 640
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 5:54 pm

I ja ocu u 18.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
veljasef
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
veljasef


Broj poruka : 1301
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 6:07 pm

ja mogu u 18..nisam naviknut na mis,ali ako trebam bicu na servu...
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 7:11 pm

Ljudi jel ste tu??? Ae za nekih 15 min da igramo, mi smo sada seli i namestili opremu, kontole itd. moze?

217.26.212.28:27025
pw: wbv
Nazad na vrh Ići dole
Sin.uny.lep.
Veoma aktivan član !!!
Sin.uny.lep.


Broj poruka : 640
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 7:20 pm

A sta da radim kad nikog nemaaa.....a ne znam kako da ih okupimmm...
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 7:22 pm

Nista....jako ste organizovani brate
Nazad na vrh Ići dole
Sin.uny.lep.
Veoma aktivan član !!!
Sin.uny.lep.


Broj poruka : 640
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 7:24 pm

Jbg..ja iz krusevca..ovaj iz bga...onaj iz japana.. cetvrti ko zna gde jee. ko ce ih povata...
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 7:31 pm

Uzmete brojeve teledona i posaljete SMS....

Udjite na server. Perfect je na steamu, on ce uci, uros i milan su vam na serveru, element ti si tu, eno sad je i velja na serveru. to je to
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 09, 2010 7:35 pm

Private CW Server

IP:217.26.212.28:27025
PW: wbv
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeNed Okt 10, 2010 12:29 am

Lep cw je bio, doduše nije igrao prvi tim ali su se svi trudili da nešto urade (ako ništa bar da budu dobar frag xD )... Inače igrao sam u ledenoj sobi, pa mi slaba cirkulacija bila slaba u rukama, što se i primećivalo u mojoj igri, al neću sad da se vadim, nego samo da pohvalim kug ekipu da su se baš uigrali.. i da sutra u 10 budu kod parkića "Manjež" i ispolje svoje emocije xD
Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeNed Okt 10, 2010 4:51 am

DA DA BRAVO KUG LEPA IGRA! SAMO STO STE VARALI ALI NEMA VEZE ;-))))))) HEHE BRAVO!
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeNed Okt 10, 2010 11:36 am

sta su bwe warali.
Hocete i wecaras, ja cu da organizujem 5?
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
Sin.uny.lep.
Veoma aktivan član !!!
Sin.uny.lep.


Broj poruka : 640
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeNed Okt 10, 2010 4:53 pm

Ae vidi ako hoce..pa zovni preko Gt-a ..
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeNed Okt 10, 2010 6:27 pm

Miki bot si keve mi xD
Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeNed Okt 10, 2010 6:35 pm

cheers
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 2:39 am

Znaci Miki ako sam dobro skontao, mi smo citeri???
Sada sam tek video ovu temu i postove. Sutra cu vam dati sve nase Steam ID adrese i svima da stavite lepo perm banove. Ovo nije fer....igrali smo iz Matrix igraonice u Novom Sadu, u kojoj ne postoji sansa da iko upali cit, niti bi ikada to sebi dozvolili da padamo na taj nivo.
Ali glupo je da ja sad nekog ubedjujem u to.....mozes da mislis sta hoces, ako je to tvoje misljenje, ok onda....np


Poslednji put izmenio CHv2 dana Sub Okt 16, 2010 5:45 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
ElemenT
Aktivan član !!
ElemenT


Broj poruka : 476
Datum upisa : 05.05.2010

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 3:45 am

Stvarno miki kako su varali!?

Ma ako misli da ste citeri istripovao se jbg....grese ljudi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 8:31 am

ma miki je bot pusti ti njega :-)
Nego kad cemo opet neki cw jeli sina a ch?
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 4:14 pm

Ne znam. Danas necemo igrati nista jer ja necu biti kuci, sutra idemo u igraonicu gde imamo dogovoren LAN cw. Znaci tek od nedelje . Mozda u ponedeljak ili utorak, ali ne dok Miki ne objasni to sto je rekao, jer nema svrhe ograti ako neko sa druge strane misli da je za to zaduzen i zahvalan neki jebeni cit.

I sad vi mislite pogle ovu budalu, zapeo za to kao da je neznam sta....pa jesam budala , jer se mi za taj dan kada idemo u igraonicu prvo dobro iscimamo, moramo da rezervisemo kompove dan ranije, pola sata se jebemo u busu dok dodjemo do grada, isto tako i nazad, damo pare u igraonici da odigramo taj cw, da bi nam kasnije neko tek tako rekao da smo citeri... e nemoze
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 5:38 pm

CHv2 ::
Ne znam. Danas necemo igrati nista jer ja necu biti kuci, sutra idemo u igraonicu gde imamo dogovoren LAN cw. Znaci tek od nedelje . Mozda u ponedeljak ili utorak, ali ne dok Miki ne objasni to sto je rekao, jer nema svrhe ograti ako neko sa druge strane misli da je za to zaduzen i zahvalan neki jebeni cit.

I sad vi mislite pogle ovu budalu, zapeo za to kao da je neznam sta....pa jesam budala , jer se mi za taj dan kada idemo u igraonicu prvo dobro iscimamo, moramo da rezervisemo kompove dan ranije, pola sata se jebemo u busu dok dodjemo do grada, isto tako i nazad, damo pare u igraonici da odigramo taj cw, da bi nam kasnije neko tek tako rekao da smo citeri... e nemoze

Nije bukvalno mislio na čit, nego je mislio pošto ste admini na cw serveru da ste dojavljivali jedni drugima gde se ko nalazi kad vas neko ubije Smile
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeUto Okt 19, 2010 5:49 pm

Pa ako je tako, onda je ovo glupost kakvu u zivotu nisam cuo.
Da dojavljujem preko admin chata, a sedimo jedni pored drugih, a u ostalom i kada igramo od kuce uvek smo na teamspeaku. A ako misli da ja mogu da vidim gde su protivnici na cw serveru gde je pokrenuta amx skripta, kao na pubu kada je admin u spec ili dead, onda nemam sta da kazem....cutacu.
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeUto Okt 19, 2010 6:25 pm

sl put kad budemo iigrali bice prva postawa ili necemo ni igrati.
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeUto Okt 19, 2010 7:55 pm

DA DA BRAVO KUG LEPA IGRA! SAMO STO STE VARALI ALI NEMA VEZE ;-))))))) HEHE BRAVO!



koliko je malo potrebno da se vidi kada su ljudi botovi!

Citam sve ovo danima misleci da ce te ukapirati sta sam napisao, ali oceigledno ne vredi pa da vam kazem, prvo opet procitajte gore sta sam i kako sam napisaaaaao!

pohvali sam vas, zatim da ste malo varali napisao, pa zatim smajli sa namigom da se vidi da se zezam uz hehehe i to niste ukapirali, i jos na kraju, jos jednom vam kazem bravo da vas pohvalim koliko ste nas dobro odrali!

nema frke sad cu pisati na ni vou od 5 god. da bi svi ukapirali o cemu se ustvari radi!

ne mogu da verujem!

a da sad ne ispadnete debili pa da nastavim u vasem stilu i da ovo sto ste napiasali ima smisla neka bude da sam vas isprozivao!

da citeri ste, i pricate jedni drugima posto ste u igraonici! jeste zadovoljni sada!


Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitimeUto Okt 19, 2010 7:57 pm

a ti sale vvidim da imas nesto protiv mene slobodno mi skini admina jel ovo vise ne vredi, debili ste majkemi! aj zdravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kug vs delagano Empty
PočaljiNaslov: Re: kug vs delagano   kug vs delagano I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kug vs delagano
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» F.E.A.R vs DeLaGaNo :D
» vs 1sh[+]t vs DeLaGaNo Petak 21 h !!!
» DeLaGaNo majice, da ili ne ???
» >>>Admini DeLaGaNo Servera<<<
» Doniraje za DELAGANO server Boost 120 dinara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021 :: |De.LaGaNo| Klan :: Izazovite nas na Cw !!!-
Skoči na: